HygienaRepelent

Ben’s – zaklínadlo na komáry


Začíná svítit a hřát sluníčko. Vyletují první komáři, tak jsem z batohu vyndal jelení lůj a krém proti omrzlinám a ze šuplíku do batohu přesunul opalovací krém a tenhle SKVĚLÝ REPELENT.


Koupil jsem si ho před dvěma lety a sporadicky ho používal. Prostě ne preventivně před opuštěním domu, ale až, když na mě začali dorážet komáři. A s úspěchem, žádné štípance. Vlastně kecám, preventivně jsem se mazal před spaním, na první útok komárů se mi fakt čekat nechtělo.


Vždycky si stříknu jednu dvě dávky do dlaní, rozetřu po nich a pak si promnu obličej, krk, uši a ruce z druhé strany. Pak už si jen prohrábnu ježka na hlavě a jdu spát. Bohatě tahle strategie vystačí na celou noc.


Repelent má malé balení, v plastové nádobce s pumpičkou a rozprašovačem. Vyznačuje se dlouhou výdrží na pokožce a obsahem DEET (účinné maskující látky) největším na našem trhu. To je podle mě ta nejlepší kombinace na cesty.


Prý musíte dávat pozor, abyste nestříkali přímo na oblečení z umělé hmoty, aby se nepoškodilo. Nezkoušel jsem to tak netuším, jestli je to pravda.


PS: Taky si musím koupit nový FENYKL a znovu naplnit pytlíčky do kapes jako prevenci proti klíšťatům. Tenhle repelent Ben’s je taky proti klíšťatům, ale nechci na sebe pořád stříkat nějaký sajrajt.


HODNOCENÍ A KOMENTÁŘE:

POKUD CHCEŠ ČLÁNEK OBODOVAT či OKOMENTOVAT, BUDU JEN RÁD.
Čím více dáš hvězdiček, tím více se ti líbí. Prostor na komentáře je níž v samostatném bloku.

4.2 6 hodn.
Přidej své body
Sledovat
E-mailem upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře