RukaviceVychytávky

Už si nespálím prsty


Konečně se mi podařilo sehnat celkem kvalitní celokožené rukavice za fakt rozumnou cenu. Koupil jsem je v pracovních oděvech a nestály mě ani dvě stovky. Rukavice jsou uvnitř i mírně zateplené, což zvyšuje jejich hodnotu jak proti horku pánve či kamene, tak proti chladu zimních nocí.


Zespodu je použitá kozinka, svrchu potom hovězina. Rukavice září jak měsíc v úplňku, musím s tím něco provést.

Tak takhle vypadaly, než jsem se pustil do úpravy.

Sehnal jsem tmavě hnědou barvu na kůži ve spreji, kterou jsem pak celý povrch dvakrát nastříkal. Po zaschnutí jsem celé rukavice napatlal krémem na koňská sedla.

Nojo, ale jak je budu nosit, v batohu nebo v kapse? To je blbost, tam by překážely, to se musí nějak vyřešit. Už vím, budu je nosit zavěšené na batohu. To ale v tomhle stavu bohužel nepůjde, jak je tam přidělat?


UŽ TO MÁM:

Vyhrabal jsem tedy v šuplíku poslední dva duté nýty, co mi zbyly od minule, prosekl v obou rukavicích po dírce a nýty do dírek osadil.


Karabinek mám doma několik, takže jsem vybral nějakou menší duralovou a chtělnýty procvaknout a tím spojit rukavice navzájem a potom společně přicvaknout ke stahovací šňůrce na batohu.


Šlo to, ale blbě. To se mi nebude chtít moc často opakovat. Takže jsem na druhou rukavici dal malý kroužek na klíče. No a je to.


Rukavice jsou super. Jsou hrozně příjemné. Nehřejí moc, ale tak akorát. Zajistí to, aby mi nemrzly prsty, ale i to, aby se mi na druhou stranu ruce nezačaly potit, to fakt nemám rád.


HODNOCENÍ A KOMENTÁŘE:

POKUD CHCEŠ ČLÁNEK OBODOVAT či OKOMENTOVAT, BUDU JEN RÁD.
Čím více dáš hvězdiček, tím více se ti líbí. Prostor na komentáře je níž v samostatném bloku.

5 5 hodn.
Přidej své body
Sledovat
E-mailem upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře