Botičky do sucha i vodičky

Botičky do sucha i vodičky

Nevím, jestli to není totální úlet, ale chci ty boty zkusit hlavně na souši, i když jsou primárně určené pro vodáky a canyonisty (lidi, co prolézají řeky a potoky v kaňonech).

Dost často po dlouhé tůře (hlavně podzim až jaro) mě bolí v hospodě nebo na tábořišti nohy. Tak to většinou řeším tak, že chodím v povolených rozvázaných botách, ale nohy si stejně moc neodpočinou.

Nedávno jsem ale náhodou narazil na tyhle vodácké “bačkory”. Jsou lehké, prodyšné, celkem odolné a hlavně nezaberou žádné místo.
Tak je tedy otestuju a uvidím … doma se nosí pohodlně.

Po sklapnutí k sobě je to takové tenké nic.

Mám v plánu je nosit naboso – bez ponožek. Ale za chladnějšího počasí a na prašném místě si asi do bačkor nějaké ty ponožky vezmu a před spaním sundám. Jinak bych si bych zaprasil spacák, když bych byl těsně před ulehnutím líný nebo neměl možnost si umýt nohy. A špinavý spacák já fakt nechci.


POKUD CHCEŠ ČLÁNEK OBODOVAT či OKOMENTOVAT, BUDU JEN RÁD.

Systém bodování je následující  . . .  článek je perfektní ,  článek je kravina
Formulář na komentáře a na diskusi, nápady  či kritiku je ještě níž pod bodováním.

Jestli tě zajímají články na stejné téma, tak hned pod čarou (za takovou knížkou) je odkaz. Dále se dají vyhledat stejná klíčová slova – za “lístečky”. Ještě se dá přeskakovat na PŘEDCHOZÍ a NÁSLEDUJÍCÍ článek.

4 1 hodn.
Přidej své body
Sledovat
E-mailem upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře