Zimoměr

Zimoměr

Plusové teploty mě většinou nezajímají, svléknout se člověk může vždycky a spacák se dá rozepnout, když je mi horko. Ale dost často se mě lidi ptají: “Nebyla ti tam zima? V televizi hlásili, že má v noci mrznout …” a podobně.

Mě samotného taky zajímá, jaké mám pocity při jakých teplotách a to bez teploměru nezjistím a ani nemůžu ostatním říct reálný stav, aplikace v mobilu kecá, je to jen výpočet.

Takže jsem si koupil další blbůstku do lesa (je až z daleké Číny). Až se mě tedy někdo zeptá, kolik bylo stupňů, tak mu to můžu říct i celkem přesně – na desetiny. Teploměr ukazuje aktuální teplotu a dále minimální a maximální teplotu od doby zapnutí nebo od resetu. Je původně určený do mrazáku či ledničky, takže je od -20°C a tak má i ochranu proti vlhku.

Upravil jsem si na něj plechovou krabičku, trochu jsem ji vypolstroval. Aby se teploměr do krabičky vešel, musel jsem mu zezadu uříznout háček, co původně měl. Teď do krabičky pásne tak akorát a je chráněný kousky staré karimatky okolo a zespodu. Svrchu je krytý tenkým mirelonem.


Kdyby ho někdo sháněl:

Hledejte na AliExpressu FREEZER THERMOMETHER


POKUD CHCEŠ ČLÁNEK OBODOVAT či OKOMENTOVAT, BUDU JEN RÁD.

Systém bodování je následující  . . .  článek je perfektní ,  článek je kravina
Formulář na komentáře a na diskusi, nápady  či kritiku je ještě níž pod bodováním.

Jestli tě zajímají články na stejné téma, tak hned pod čarou (za takovou knížkou) je odkaz. Dále se dají vyhledat stejná klíčová slova – za “lístečky”. Ještě se dá přeskakovat na PŘEDCHOZÍ a NÁSLEDUJÍCÍ článek.

0 0 hodn.
Přidej své body
Sledovat
E-mailem upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře