Boty

Planika


Nové přírůstky do rodiny – boty Planika Mangart AVS a ponožky (tenké i tlusté) z Merina od české firmy Ovečkárna.cz.


Nejprve k ponožkám – jsou hodně příjemné a opravdu v nich nesmrdí ani po delším nošení nohy. Tomu jsem dřív fakt nechtěl věřit, ale funguje to. Jedny tenké ponožky mi bohužel přišly prostřelené od sponky, tak v nich jsou malé dírky, ty zatím leží ve skříni. Zkusím je nosit, třeba se dírky nezvětší. Vyhodit je můžu vždycky. Do obchodu jsem napsal mail, jak mám postupovat (přecijen je cena ponožek skoro srovnatelná s cenou pošty) – neodpověděli, tak na ně prdím, nemá cenu to už dál řešit a rozčilovat se.


A nyní k botám. Majitel obchodu Planika.cz Petr Venzara je opravdu člověk na svém místě. Je velice komunikativní a ochotný. Hlavně problematice rozumí a umí poradit. Původně jsem si totiž vybral jiné, ale po mailové diskusi jsme společně vybrali tyhle. A hlavně mi pomohl s výběrem velikosti – ne všechny boty se stejným číslem mají stejnou velikost – jsou jinak šité.


Hned, jak boty dorazily domů, obul jsem si je a celé odpoledne a večer je už nesundal. Jsou to fakt bačkůrky, i když vypadají hodně drsně. Tvrdá podrážka je tvarovaná do kolíbky, takže si na to musíte zvyknout, ale už jsem podobný styl podrážky měl na jiných botách, tak jsem si zvykl během několika kroků.


Napustil jsem boty krémem na koňská sedla – asi pětkrát – prostě, dokud boty sály. Barva bot se změnila z mléčné čokolády na hořkou. Obě barvy botám sluší a podle syna, je ta nová tmavší prý ještě hezčí. Mně se taky líbí.


Snad budou sloužit dlouho a dobře.


HODNOCENÍ A KOMENTÁŘE:

POKUD CHCEŠ ČLÁNEK OBODOVAT či OKOMENTOVAT, BUDU JEN RÁD.
Čím více dáš hvězdiček, tím více se ti líbí. Prostor na komentáře je níž v samostatném bloku.

5 1 hodn.
Přidej své body
Sledovat
E-mailem upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře