Nádoby

Kvalitní termoska za pár babek?


Na výlety je dobré si brát s sebou nějaké pití. Nezáleží na ročním období ani na aktivitě.

Pít potřebujete i v létě při návštěvě muzea i v zimě na lyžích i na podzimním čundru. Jaro si domyslete sami …


Během zimy se rád cestou napiju něčeho teplého a strašně nerad utrácím peníze za něco, co si můžu udělat doma skoro zadarmo a ještě to, co běžně nekoupím, třeba zázvorový čaj, který mám moc rád.


Proto jsem si na zkoušku v Penny koupil tuhle půllitrovou termosku Banquet. Stála mě, bratru, stotřicet korun. S největší pravděpodobností ji vyrobily děti v Číně, ale to mi fakt žíly netrhá. Půllitrovku jsem si vybral hlavně proto, že větší objem je pro mě zbytečnost. Víc nikdy za den nevypiju. Buď se někde cestou stavím ještě na něco studeného a třeba i rezavého nebo dorazím do „tábora“ a tam si uvařím čerstvé pití a třeba i něco navíc a dám zbytek opět do termosky.


Tahle termoska mě dost zaujala svou nízkou hmotností, váží pouhých 329 gramů. To by mohla být výhoda a nebo by to taky mohlo svědčit o její „hrachovině“.


Moc jsem jí tedy zpočátku nevěřil a tak jsem ji otestoval. Naplnil jsem ji horkým čajem a strčil na 5 hodin do mrazáku. V mrazáku máme nastaveno -20°C.


Obstála na jedničku s hvězdičkou, čaj byl na hranici pití a usrkávání, super! Snad se brzo nerozpadne a bude dlouho sloužit. Zpracování vypadá kvalitní, tak uvidíme.


HODNOCENÍ A KOMENTÁŘE:

POKUD CHCEŠ ČLÁNEK OBODOVAT či OKOMENTOVAT, BUDU JEN RÁD.
Čím více dáš hvězdiček, tím více se ti líbí. Prostor na komentáře je níž v samostatném bloku.

5 1 hodn.
Přidej své body
Sledovat
E-mailem upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře