Pila a vajíčka

20. září 2016

Když je v lese mokro, nevyplácí se batoh pokládat na zem. Malá vychatávka s gumicukem od MILANA MATĚJKY. Strom může být klidně bez větví a o průměru od pár cm do půl metru a v poho batoh zavěsím.


Dal jsem si za úkol udělat dříví na topení a mít k dispozici jel list z pily a žádné jiné nástroje. Nejsem blázen, abych řezal všechno dříví jen tím listem, udělám si pilu! Kroužky na klíče jsem vytáhl u EDC krabičky a kousek provázku vždycky nosím u sebe.


List jsem si omotal kopřivou, abych se nepopíchal o zuby. Upižlal jsem dva klacky, jeden asi tři cm v průměru a délku dvojnásobek délky listu. A pak centimetrový s délkou asi jako třetina listu.


Tlustší klacek jsem naporcoval = půlka a dvě čtvrtky.


Pižlám, pižlám…


Uprostřed čtvrtek jsem vyřízl „véčka“ – jedna strana „V“ kolmo a druhá šikmo. Na delším klacku jsem šikmo seřízl obě strany.


Zářezy pro list jsem pižlal obouruč.


No a po půlhodince jsem měl hotovo, hurá, mám radost !


Večerní návštěva mě potěšila. Zato noční – divočáci, co dělají rámus jak tank, nikoli. Zvlášť, když přišli třikrát po cca dvou hodinách – no táhne je tam potok a žaludy, tak, co se divím.


No a tohle je moje budoucí snídaně:
nerez, titan a amarouny v plastu….


é, kecám, kafíčko a míchaný vajíčka, který jsem si donesl v praktický PETce – malý objem a malý riziko rozbití. Přes noc jsem měl vajíčka v ledničce = v potoce.

No a po snídani zase hurá domů …


CELÝ ROK 2016


HODNOCENÍ A KOMENTÁŘE:

POKUD CHCEŠ PŘÍBĚH OBODOVAT či OKOMENTOVAT, BUDU JEN RÁD.
Čím více dáš hvězdiček, tím více se ti líbí. Prostor na komentáře je níž v samostatném bloku.

5 2 hodn.
Přidej své body
Sledovat
E-mailem upozornit na
guest

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře